0 (850) 840 57 08

2 YILDA LİSANS

Muca ile erken mezun olma fırsatı!

2 yılda lisans programı ile ülkemizde 4 yılda tamamlayabileceğiniz lisans programlarını İngiltere'de 2 yılda tamamlayabilirsiniz. London School of Commerce (LSC) işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz programa dahil olan öğrencilerimiz alacağı 2 yıllık eğitim sonrasında Cardiff Metropolitan University (Metropolitan Üniversitesi) diploması alma şansı yakalayacak. Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) onayı bulunan bu diplomayı öğrencilerimiz İngiltere'de olduğu gibi ülkemizde de sorunsuz bir şekilde kullanabilecek.

Dünya'nın en iyi üniversiteleri sıralamasında ülkemizdeki üniversitelerin büyük bir bölümünün üstünde bulunan Metropolitan Üniversitesinde sadece lisans mezunu olmayacak aynı zamanda da çok iyi bir ingilzce bilgisine sahip olacaksınız. Toplamda 2 yıl sürecek olan lisans programı sonunda alacağınız diploma ile hayata 2 yıl erken atılabileceksiniz. Hatta isterseniz 1 yıl daha eğitim alarak ülkemizde 2 yılda tamamlayabileceğiniz yüksek lisansınızı - 1 yılda - tamamlayabilirsiniz.

Kısacası 2 yılda lisans programına dahil olarak ülkemizde ingilizce hazırlık ile beraber yüksek lisans mezunu olabilmek için harcayacağınız 7 yıllık süreyi bu program ile 3 yıla düşürebilirsiniz.

22 farklı ülkede birden fazla vize seçeneği bulunan Muca ile vize almak artık sorun olmaktan çıkıyor, sizde almak istediğiniz vize için bizim ile iletişime geçin.

2 Yılda Lisans nedir?

2 yılda lisans programı, ülkemizde normal şartlarda 4 yılda bitirebileceğimiz bölümleri İngiltere'de London School of Commerce ve Cardiff Metropolitan University işbirliği ile 2 yılda bitirmemizi sağlayan programımızdır.

Muca tarafından organize edilen 2 yılda lisans programımıza dahil olarak İngiltere'nin yüzyılardır devam eden akademik mükemmelliğinin bir parçası olma şansını yakalayabilir, 100 farklı ülkeden gelen öğrencilerle tanışarak farklı kültürleri yakınen tanıyabilir, yabancı dilini geliştirerek tamamlayabilir ve kendin için daha güzel bir gelecek yaratabilirsin.

Programımıza dahil olabilmek için ilk adımı atıp şimdi bizim ile iletişime geçin.

Avantajları nelerdir?

2 yılda lisans programına dahil olarak aşağıdaki avantajlardan yararlanabilirsiniz.

- İngiltere'de unutulmaz bir eğitim serüveni geçirebilirsiniz.
- Farklı kültürleri yakınen tanıyarak globalleşen dünyada vizyonunuzu bir adım daha öteye tanışıyabilirsiniz.
- Hem akademik hem de iş dünyasında ihtiyaç duyacağınız yurtdışı eğitim tecrübesini elde edebilirsiniz.
- Ülkemizde hazırlık ile beraber toplamda 5 yılda bitirebileceğiniz lisans programını İngiltere'de 2 yılda tamamlayabilirsiniz.
- Sadece İngiltere'de veya ülkemizde tanınan değil de tüm Dünya'da tanınan uluslararası geçerliliğe sahip bir lisans diploması sahibi olabilirsiniz.
- İngilizcenizi tam manasıyla geliştirerek profesyonel bir dil bilgisine sahip olabilirsiniz.
- 2 yıla ek olarak 1 yıl daha eğitim alarak yüksek lisansınızı tamamlayabilir, toplamda 3 yılda yüksek lisans mezunu olabilirsiniz.

Hangi bölümler var?

2 yılda lisans programımız bile beraber okuyabileceğiniz bölümler:
- Business Management (İşletme Yönetimi)
- International Business (Uluslararası İşletme)
- International Finance (Uluslararası Finans)
- Marketing (Pazarlama)
- Computer Science (Bilgisayar Bilimleri)
- vb. bölümler

Ekstra hizmetler nelerdir?

Programımız hakkında daha fazla bilgiye bizim ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Muca eğnlarından aldığınız bilgi doğrultusunda programa kayıt olmaya karar verdiğiniz an itibari ile kayıt işlemleri başlar ve bundan sonraki süreçte sadece Türkiye ofisimiz ile değil aynı zamanda da İngiltere ofisimiz ile iletişim halinde olursunuz. Eğnlarımız size daha iyi hizmet verebilmek adına okul kayıt işlemlerinizin yanı sıra vize, ulaşım, karşılama, konaklama ve oluşabilecek tüm aksaklıklarda sizin yanınızda bulunacaktır. Bu sebepten dolayı programımıza okul kayıt işlemlerinin aynı sıra bir çok hizmet dahildir.

- Danışmanlık ve işlem takibi
- Vize başvurusu ve akabinindeki işlemler
- Okul kaydı ve yazışmalar
- Yurtdışı çıkış harçları
- Seyahat ve sağlık sigortası
- Havaalanı karşılaması (isteğe bağlı)
- Konaklama (isteğe bağlı)
- Süpriz sosyal aktiviteler

Kayıt şartları nelerdir?

Programımıza kayıt olabilmek için tek şart lise mezunu olmanızdır. Lise mezunu olan herkes programımıza dahil olabilir.

Not: Siz de taktir edersiniz ki ingilizce eğitim alınacağından dolayı ingilizce bilmeniz gerekmektedir. Eğer ingilizceniz yeterlilik düzeyinde değil ise eğitiminize ek olarak 1 yıllık ingilizce eğitimi almanız gerekmektedir. Hazırlık okuyacak öğrenciler için program süremiz toplamde 3 yıldır.

Nasıl başvururum veya kayıt olurum?

Programa kayıt olabilmek veya daha detaylı bilgi alabilmek için bizim ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Önemli Notlar!

2 yılda lisans programı için dikkat edilmesi gereken önemli notlar aşağıdaki gibidir:

- Programın, Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) tarafından onayı bulunmaktadır. YÖK onayı hakkında detyalı bilgi için www.yok.gov.tr adresini ziyaret edebilir veya danışmanlarımızdan detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.
- 2 yılda lisans programı sonunda 1 yıl daha eğitim alarak yüksek lisansınızı tamamlayabilirsiniz.
- Eğer ingilizce yeterlilik düzeyiniz yoksa ekstra 1 yıl hazırlık okumak durumunda kalacaksınız.
- Program istediğiniz bölümleri kapsamıyorsa; ön lisansınızı bu program ile tamamlayıp 1 yıl daha eğitim alarak istediğiniz lisans programından çok daha uygun bir ücrete mezun olabilirsiniz.

katalog
Katalog iste

Programlarimız ile iligli katalog ve broşürlerimizi adresinize yolluyoruz.

Sipariş ver
katalog
Ücretsiz danışmanlık

Muca ile istediğiniz programa danışmanlık ücreti ödemeden kayıt olabilirsiniz.

Hemen kayıt ol
katalog
Fiyat teklifi iste

Bize neresi ile ilgilendiğinizin bilgisini verin fiyat teklifimizi hemen gönderelim.

Fiyat teklifi iste
katalog
Ofisi ziyaret et

Sizinle buluşmak bizim için onur verici. Sizi en kısa zamanda ofisimize bekliyoruz.

Bize ulaşın

telefon0 850 840 57 08

twittertwitter