0 (850) 840 57 08

FRANCHISING

Hedeflerimiz

İngilizce, anadili farklı olan insanların konuştuğu ilk ve tek "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır. Günümüzde uluslararası dil, iletişim dili veya dünya dili olarak adlandırılır. Dünya üzerinde yaklaşık 7,2 milyar insan bulunduğu ve bunların sadece 1,8 milyarı ingilizce konuştuğu 365 milyonunun da ingilizce öğrenmek için eğitim aldığı göz önünde bulundurulursa iş olanaklarımızın ne denli geniş olduğu ortaya çıkmaktadır. Dünya küçük bir köy ancak hala çok büyük bir pazar. Küçülen dünyada, büyüyen haberleşme ihtiyacı herkesin ortak ikinci bir dil bilmesini zorunlu kılıyor. İkinci bir dil bilenler hem iş dünyasındaki gelişmeleri yakından takip edebiliyor, hemde gelecekte farklı ülkelerde de çalışabilme şansını yakalayabiliyor. Onlar için dünya sadece kendi ülkelerinden ibaret değil! Muca Dil Kursu bilgi çağında eğitime duyulan ihtiyaç doğrultusunda birey ve şirketlerin gelişimine kaliteli İngilizce dil eğitimi vererek katkıda bulunmaktadır. Muca markasını dünyanın farklı ülkelerine yayarak oluşacak network sayesinde tüm dünyada faaliyet gösteren kaliteli bir dünya markası olmayı hedeflemekteyiz.

Kısaca Franchising

Franchising, know-how ve markanın imtiyaz hakkı sahibi tarafından, belirli süre, koşul ve sınırları kapsayan anlaşmayla, bağımsız yatırımcılara sistemini ve markasını kullandırmasıdır.

İki taraf arasında süreklilik gösteren bu ticari ilişki kapsamında taraflardan biri olan Franchisor (Franchise Veren) gelişmiş bir üretim, işletme ve pazarlama sistemine, ticari isme ve tescilli bir ticari markaya sahip olan herhangi bir işletme sahibi özel ya da tüzel kişidir.

Diğeri, Franchisee (Franchise Alan) bu olanaktan yararlanan, söz konusu sistem dahilinde üretilen veya satılan mal ve hizmetlerin dağıtımını bağımsız bir işletme sahibi sıfatıyla yaparak; karşılığında, markasını kullandıran sistem sahibine, belirlenen bir ücret ödeyen özel yada tüzel kişidir.

Franchising başvuru formu...